Kontaktujte nás

O Nás

Jsme společnost, která má na evropském trhu jedinečnou tradici v oboru zprostředkování zaměstnání. Od ostatních personálních agentur se lišíme samotným portfoliem našich nabízených služeb.

Našim klientům zprostředkováváme seriózní zaměstnaní a po celou dobu procesu získávání nového zaměstnání jsme tu vždy pro ně. Pomůžeme vám nejen najít nové zaměstnání, které bude dokonale odpovídat vašim představám, ale také jsme tu pro vás ve všech právních a administrativních záležitostech, které se s tímto procesem pojí.

Vždy se soustředíme na to, abychom vám našli práci, která přesně odpovídá vašim požadavkům. Díky našim dlouholetým zkušenostem v personální sféře, dosahujeme více než 95% úspěšnosti při získávání nových pracovních nabídek dle vašich představ.

Jsme zkušený tým personálních specialistů pohybujících se několik let na zahraničních pracovních trzích. Za tuto dobu jsme získali nesčetně zkušeností a vědomostí, které s radostí investujeme právě do vás. Poskytujeme vám naprosto profesionální služby, které na poli personálních společností vynikají svým přístupem.

Během let našeho fungování na pracovních trzích jsme si vybudovali stabilní síť desítek partnerů napříč západní Evropou. Naše práce nikdy nekončí momentem, kdy nastoupíte do vašeho nového zaměstnání. Vždy se následně zajímáme, zda jste spokojeni s vašimi pracovními odmínkami a jsme vám stále k dispozici. Díky našim dlouholetým partnerům víme, jakou práci vám nabízíme a jaké pracovní podmínky vás čekají. Naše práce je úspěšná jedině tehdy, když jste s novým zaměstnáním naprosto spokojeni.

© 2019 Zaměstnání v Německu.