Kontaktujte nás

Podmínky pro užívání služeb

personální agentury CD Company s.r.o., IČO: 04525221, se sídlem Svitavy - Město, náměstí Míru 63/37, PSČ 568 02, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 35934.

Podmínky zaslání životopisu a/nebo poskytnutí osobních údajů společnosti CD Company s.r.o., IČO: 04525221 (dále jen „Společnost“):

Rozsah a účel zpracování poskytnutých osobních údajů

Zasilatel životopisu a/nebo jiných osobních dat a/nebo informací souhlasí, aby Společnost zpracovávala pro zprostředkování zaměstnání veškeré osobní údaje, které jí zasilatel poskytne, a dále je uchovávala. Zasilatel dále souhlasí s poskytnutím těchto osobních údajů firmám, které nabízejí práci, v případě, že se stane on/ona sám/a vhodným kandidátem.

Doba, po kterou budou osobní údaje zpracovávány

Vaše osobní údaje budou zpracovávány, resp. uchovány v personální databázi pro případ dalšího zprostředkování zaměstnání až do odvolání Vašeho souhlasu s jejich zpracováním.

Odvolání souhlasu

Váš souhlas se zpracováním poskytnutých údajů je dobrovolný a můžete jej kdykoliv odvolat. Po odvolání Souhlasu budou Vaše osobní data z naší personální databáze bez zbytečného odkladu vymazána. Odvolání souhlasu nemá vliv na zpracování vašich osobních údajů po dobu, co byl tento souhlas udělen.

© 2019 Zaměstnání v Německu.